Return / Cancellation Policy

İPTAL
TTK gereğince gıda maddeleri, için cayma hakkı bulunmamaktadır. Fakat siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini önemsediğimiz için sevkiyatı yapılmamış, taşıma esnasında dağılmış, niteliğini yitirmiş siparişlerin iadesini yapıyor ya da siparişi ücretsiz tekrarlıyoruz. Siparişiniz yoldayken bulunduğunuz adresten ayrılmak zorunda kalmanız, siparişinizin özel günlerinize ya da etkinlik günlerine yetişmemesi durumunda cayma hakkı geçerli değildir.

 
İADE ŞARTLARI VE İADE TALEBİ

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 1 gün içinde selimiyemuhallebicisi.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, Kuryemizle yada Karşı Ödemeli Kargo ile teslim etmeniz yeterlidir. Yurtdışı satışlarda iade ürün sevkiyatı yapılmamaktadır.

 

 İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

 
Ürünümü iade etmek istiyorum, hangi ürünleri iade edebilirim?

 Tadını / kalitesini beğenmediğiniz ürünleri iade edebilirsiniz.

Kargoda ambalajı bozulmuş, taşıma esnasında ürünün niteliğinin bozulacak kadar dağılması durumunda ürünleri iade talebinde bulunabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün karşılığında ister ürün bedeli kadar para iadesi, isterseniz aynı sipariş ücretsiz şekilde tekrar gönderilir.

 

Ürünümü iade talebinde bulunmak istiyorum, ne yapmalıyım?

 Lütfen iade işlemi için, ürünü selimiyemuhallebicisi.com’a göndermeden önce info@selimiyemuhallebicisi.com’a. iade nedeniniz ile iade etmek istediğiniz ürün bilgisini, eğer ürün dağılmış, bozulmuş ise ürün görseli ile birlikte mail olarak gönderiniz. Kargoyu teslim alırken kargodan kaynaklı ürünün dağılmış ya da dış paketinin zarar görmesi halinde kargo yetkilisine tutanak hazırlatıp iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 
Ürünler mutlak suretle orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte iadesi yapılmalıdır.

 

Kargo şirketine nasıl ulaşıp, ürünü nasıl vereceğim?

 

Kargo’ya aşağıda belirtildiği gibi ulaşabilirsiniz. Gönderim aşamasında kargo görevlisine alıcının  "Karşı Ödemeli" olarak Ülkerim Gıda San. Tic. Ltd. Şti. olduğunu belirtmeniz yeterlidir, ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz. 0532 420 10 10 arayarak adresinize kurye talep edebilir, 

 

Müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmek için hafta içi her gün 06:00 – 01:00 saatleri arasında 0532 420 10 10 numaralı sipariş destek hattımızı arayabilirsiniz.